-
Nejnovější
-
Chuck Norris
-
Období
Kořeny a koruny stromů se popraly o to kdo se bude koukat na Chuck Norrise. Koruny vyhrály a proto stromy rostou korunou nahoru.
Další vtipy z kategorie
Chuck Norris dokázal že jsme ve vesmíru sami.
-
+


4. 1. 2012
Když Arnord Schwarzenegger ve filmu Terminátor řekl:"Já se vrátím." myslel tím, že jde požádat Chucka Norrise o pomoc.
-
+


4. 1. 2012
Lidi se bojí king konga, king kong se bojí Chucka Norrise.
-
+


4. 1. 2012
Když Chuck Norris vysprintuje, tak prvních pár chvil stojí na místě, protože pod sebou roztáčí zeměkouli.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris nemůže mít tetování, protože se mu nic nedostane pod kůži.
-
+


4. 1. 2012
Gagarin nebyl první ve vesmíru.
-
+


4. 1. 2012
Dobrý, lepší, nejlepší, Chuck Norris
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris nemusí škrábat brambory, upálí slupku svým pohledem.
-
+


4. 1. 2012
Rakovina mozku je vysledek toho, že vás Chuck Norris kopl v minulém životě.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris se dokáže dotknout nosem čela bez pomoci rukou.
-
+


4. 1. 2012